ZÁPAS O VŠECHNO, A-TÝM HRAJE O PRODLOUŽENÍ SÉRIE

Největší zápas dosavadního průběhu sezóny je tu. V sobotu bude A-tým doma odvracet konec semifinálové série s Black Angels. 

Minulý víkend nám chybělo trochu toho pověstného štěstíčka, když se ani jeden zápas nerozhodl v základní hrací době. Bohužel v obou utkáních bral výhru soupeř, který tak vede v sérii již 2:0. Black Angels v úvodním dvojzápase neměl ve svém středu nějákou výraznější individualitu, o branky se staraly všechny tři jejich lajny.

Karlovarský tým bude v sobotu oddalovat konec série. I na karlovarské straně se o branky hráči podělili. V prvním zápase nastřílel hattrick Petr Stejskal, po dvou trefách pak přidali například Míra Lisa nebo Michal Chudina. Fantastické kousky pak předváděl náš gólman Dan Váradi a byl v obou zápasech oporou našeho týmu.

Minulý víkend se sice hrálo v Praze, my jsme však našim klukům stejně jako na Kladně udělali téměř domácí prostředí a ukázali, že aktuálně Vary florbalem žijí. Nyní nás čeká nejdůležitější zápas dosavadního průběhu sezóny. Přijďte tedy všichni v SOBOTU ve 20:00 do Haly Míčových sportů podpořit naše Áčko. Pojďme udělat pořádné peklo a černým andělům to pořádně ztížit. V případě sobotní výhry odehrajeme čtvrté semifinále v neděli od 17:00.

Sobota 23.3.2019

HMS Karlovy Vary

20:00 FB Hurrican Karlovy Vary - Black Angels Praha

Případný čtvrtý zápas 

Neděle 24.3.2019 

HMS Karlovy Vary

17:00 FB Hurrican Karlovy Vary - Black Angels Praha

 

LUKÁŠ KORBEL

ZÁPAS O VŠECHNO, A-TÝM HRAJE O PRODLOUŽENÍ SÉRIE

Partneři