HATTRICK PECHY NA VÝHRU NESTAČIL, ZE ZNOJMA BEZ BODŮ

Program první ligy je nesmírně náročný, o tomto víkendu čekalo A-tým již jedenácté kolo. Naším soupeřem bylo tentokrát ještě do loňské sezóny superligové Znojmo.

Že půjde o těžký zápas se Hurricani přesvědčili již v prvních minutách, kdy se domácí dostali do rychlého dvoubrankového vedení. Snížení přišlo krátce po polovině první třetiny, kdy dobře rozehranou standartní situaci zakončil Dan Nicklas. Minutu před úvodní sirénou sice Znojmo opět odskočilo, poslední slovo však měli naši borci konkrétně Kuba Pecha, který dorazil vyraženou střelu Ondry Vašíčka.

Pokud začátek první periody patřil domácím, tak v té prostřední to byli karlovarští, kteří jako první skórovali. Hned ve druhé minutě totiž Michal Chudina vyslal Kubu Pechu do samostatného úniku a ten kličkou do backhendu nedal gólmanovi šanci. Kdo čekal, že vyrovnání naše hráče nakopne, musel být zklamaný, Hurricani totiž začali kupit chyby v rozehrávce a po dvou z nich dokonce inkasovali. Rázem tedy z toho byla opět dvoubranková ztráta. To se však nelíbilo skvěle hrající třetí lajně, konkrétně pak opět Kubovi Pechovi, který procedil míček až za domácího brankáře a nejenže zkompletoval hattrick, ale zároveň dal svému týmu před závěrečnou třetinou naději na obrat.

Bohužel ve třetí třetině jsme udělali ze znojemského gólmana hrdinu, když jsme ho nedokázali až do závěrečné minuty překonat. Ještě před tím však domácí skórovali do prázdné branky a tak už trefa Michala Klápy jen zmírnila druhou karlovarskou porážku v této sezóně.

A-tým tedy podruhé v sezóně ztrácí všechny body. Aktuálně se tedy náskok na prvním místě smrskl před Chomutovem na jediný bod. Vrátit se na vítěznou vlnu můžeme již v sobotu, kdy v Míčovce přivítáme Torpédo Havířov. Takže určitě přijďte, budeme vás potřebovat.

Pozápasový komentář našeho trenéra Petra Pánka: ,,Celou první polovinu zápasu nám trvalo, než jsme se dokázali vypořádat s rychlými breaky soupeře. V té době si již soupeř vypracoval náskok a do konce zápasu jsme dobývali obranu soupeře. Vytvořili jsme si velké množství gólových šancí, bohužel brankář zavřel svojí bránu a nedovolil nám otočit skóre utkání. Děkuji soupeřům a gratuluji k výhře."

TJ Znojmo LAUFEN CZ - FB Hurrican Karlovy Vary 6:5
4. Pavel Palát, 7. Martin Ďuriška, 20. Tomáš Kucharič, 27. Petr Čihal, 34. Petr Čihal, 59. David Dvořák - 12. Daniel Nicklas, 20. Jakub Pecha, 22. Jakub Pecha, 40. Jakub Pecha, 60. Michal Klápa; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 3:2 + Jan Běloch (KLV) 5 + (KLV) ČK3; využití: 0:0; diváků: 185; zásahy brankářů: Jan Hándl 29 - Daniel Váradi 26; po třetinách: 3:2, 2:2, 1:1;

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-20072967-9', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('send', 'pageview');