SEZÓNA 2019/2020

 

AKADEMIE - ročníky 2007 a 2012 (včetně dívek), ZAHÁJENÍ 16. 9. 2019
pondělí 15:30 - 17:00 HMS Karlovy Vary
skupina I. (ročníky 2007 - 2008, vybraní 2009), sudý týden
skupina II. (ročníky 2009 - 2012), lichý týden 
     
MINI PŘÍPRAVKA - ročníky 2013 a 2015 (včetně dívek), ZAHÁJENÍ 11. 9. 2019
středa 17:00 - 18:00 Slavie Karlovy Vary
pátek 17:00 - 18:30 Tubex
 
PŘÍPRAVKA I. - ročníky 2011 a 2012 (včetně dívek), ZAHÁJENÍ 10. 9. 2019
úterý (pohybovky) 15:30 - 17:00 ZŠ Konečná
středa 15:30 - 17:00 ZŠ Konečná
pátek 15:30 - 16:45 ZŠ Konečná
 
PŘÍPRAVKA II. - ročníky 2011 a 2012 (včetně dívek), ZAHÁJENÍ 10. 9. 2019
úterý (pohybovky) 15:30 - 17:00 ZŠ Konečná
středa 17:00 - 18:30 Slavie Karlovy Vary
pátek 17:00 - 18:30 Tubex
 
ELÉVOVÉ - ročníky 2009 a 2010 (včetně dívek), ZAHÁJENÍ 6. 9. 2019
úterý 17:30 - 19:00 Tubex
středa 17:00 - 18:30 ZŠ Konečná
pátek (pohybovky) 16:45 - 18:00  ZŠ Konečná
 
MLADŠÍ ŽÁCI - ročníky 2007 a 2008 (včetně dívek), ZAHÁJENÍ 10. 9. 2019
úterý 18:30 - 20:00 Slavie Karlovy Vary
středa 17:00 - 18:30 Tubex
pátek (pohybovky) 18:30 - 19:30 Tubex
 
STARŠÍ ŽÁCI - ročníky 2005 a 2006 (včetně dívek dle domluvy s trenérem), ZAHÁJENÍ 9. 9. 2019
pondělí 17:00 - 18:00 Tubex
úterý 18:30 - 19:45 HMS Karlovy Vary
čtvrtek 17:00 - 18:30 Slavie Karlovy Vary
 
DOROSTENCI - ročníky 2003 a 2004, ZAHÁJENÍ 2. 9. 2019
pondělí 18:00 - 19:00 Tubex
úterý 18:30 - 19:45 HMS Karlovy Vary
čtvrtek 18:30 - 20:00 Slavie Karlovy Vary
 
JUNIOŘI - ročníky 2001 a 2002, ZAHÁJENÍ 2. 9. 2019
pondělí (posilovna) 18:00 - 19:00 HMS Karlovy Vary
úterý 19:15 - 21:00 HMS Karlovy Vary
středa 19:30 - 21:00 HMS Karlovy Vary
pátek ??:?? - ??:?? HMS Karlovy Vary
 
MUŽI - ročníky 2000 a starší
čtvrtek 20:00 - 21:30 HMS Karlovy Vary
 
DÍVKY - ročníky 2004 a mladší, ZAHÁJENÍ 10. 9. 2019
úterý 17:00 - 18:30 Slavie Karlovy Vary
čtvrtek 17:00 - 18:30 Tubex
mohou navštěvovat i chlapecké kategorie stejného ročníku, po schválení hlavního trenéra nebo šéftrenéra
     
BRANKÁŘI (včetně dívek), ZAHÁJENÍ 11. 9. 2019
středa 16:00 - 17:00 Tubex
skupina I (ročníky 2010 - 2007): zahájení 11.9.2019 a následně každý lichý týden
skupina II (ročníky 2003 - 2006): zahájení 18.9.2019 a následně každý sudý týden
 

Partneři